![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Oblasniy-fleshmob-Naybilsha-cinnist-u-zhitti.mp4_snapshot_00.30_2023.04.06_08.21.40_cr-1024x576.jpg)
Цього дня у 1950 році було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому.
У наш час здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.
До свята Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено обласний флешмоб «Найбільша цінність у житті», до якого долучилось понад 600 вихованців позашкілля Донеччини. Роботи можна переглянути у соціальній мережі “Фейсбук” за хештегами: #здоровяцінність2023 #ДОПДЮТ
У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання! Будьте завжди здоровими і життєрадісними!