«7 квітня – Всесвітній день здоров’я»

Здоров’я – це найцінніший скарб, який природа дарує кожному від народження. Необхідність вести здоровий спосіб життя є завжди актуальною, це є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров’я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, забезпечує високу працездатність та добре самопочуття.

З 25 березня по 07 квітня Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено обласний флешмоб «Мистецтво бути здоровим!», до якого долучилося понад 1200 учнів закладів освіти Донеччини. Протягом тижня вихованці та кожен, хто полюбляє та займається спортом, дотримується здорового пособу життя, дбає про раціональне харчування, рухається, активно відпочиває, доєдналися до обласного флешмобу, виставляючи тематичні світлини.

Спосіб життя має найбільший вплив на стан здоров’я, а здоровий спосіб життя, в свою чергу, закладає фундамент гарного самопочуття, зміцнює захисні сили організму та розкриває його потенційні можливості.

Здоровий спосіб життя – запорука збереження здоров’я. Тільки ми, і ніхто інший, може зробити своє життя повноцінним.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #мистецтвобутиздоровим2024 #дітиДонеччини