![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/249000011_4542363689211444_1247291949844048331_n.jpg)
За ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, до Дня визволення України від фашистських загарбників, з метою виховання поваги та шанобливого ставлення до людей, які ціною свого життя здобували мир і спокій на рідній землі, з 25 по 28 жовтня відбувся обласний фото-екскурс «Зв’язок між поколіннями», в якому взяли участь понад 130 вихованців з Іллінівської СТГ, Олександрівської СТГ, Гродівки, Слов’янська, Дружківки, Мирнограду, Добропілля, Мангушського та Волноваського районів. У мережі «Фейсбук» діти розмістили світлини та родинні історії, пов’язані з подіями Другої світової війни.
Пам’ятаймо героїчні сторінки минулого нашої країни! Шануймо тих, хто воював за рідну землю!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/MyCollages-9-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/Fotoram.io_-952x1024.jpg)