«26 березня – День Національної гвардії України»

26 березня – це визначна дата для військових, що несуть свою службу в Національній гвардії України, які служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

Нині Національна гвардія – це доблесні захисники Батьківщини, які стоять на сторожі конституційного ладу, забезпечують дотримання прав і свобод людини, охорону важливих державних об’єктів та громадського спокою.

Бажаємо військовослужбовцям доброго здоров’я та невичерпної наснаги, стійкості та витримки в професійній сфері, незламності та сили духу. І нехай кожного з вас береже любов сім’ї, підтримка друзів і світлий янгол-охоронець!

До Дня Національної гвардії України Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласний арт-челендж «Військо сильне духом», до якого долучилися понад 300 учнів закладів освіти Донеччини.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #Військосильнедухом2023 #Нацгвардія2023 #ПозашкілляДонеччини