«20 лютого – День Героїв Небесної Сотні»

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Це увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.
 
З 08 по 20 лютого Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласний челендж-марафон «Небесна сотня. Герої вільного народу», до якого долучилися понад 600 учнів закладів освіти Донеччини.

Патріотично налаштована учнівська молодь викладала тематичні світлини: фото проведення виховних заходів, малюнки, поробки, фотографії меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні у різних містах України, декламувала вірші присвячені вшанування пам’яті. 
 
Вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче ‒ життя ‒ під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. «Небесна Сотня» – українці, які загинули в Києві на Майдані. Вони гинули за честь, за волю і за свою Батьківщину.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв у наших серцях!

Герої не вмирають! 

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #небеснасотня2024 #ПозашкілляДонеччини