«14 березня – День українського добровольця»

Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії, боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. У ці найважчі часи для нашої країни – є відважні та хоробрі люди, які добровільно взяли зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини. Саме завдяки добровольцям — їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму, Україна продовжує боротися.

Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги.

З 01 по 14 березня Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведена обласна акція «Воїни світла за покликом серця» до якої долучилися понад 500 учнів закладів освіти Донеччини.

Вихованці розміщували тематичні світлини: фотографії, патріотичні малюнки та поробки, виготовляли вітальні листівки-подарунки, записували вірші – вдячності воїнам та захисникам, проводили виховні бесіди та організовували перегляд інформаційних презентацій. Вшановуємо всіх тих, хто боровся і продовжує боротися за суверенітет рідної країни. Віримо у Перемогу!

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #воїнисвітла24 #дітиДонеччини