![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/3d6d25f06ee8bad2c2c7acbfa4eb926c13d85dbd-1.jpg)
Сьогодні, 27 листопада, роковини найжорстокіших злочинів, вчинених проти нашого народу – голодоморів 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. Традиційно у цей день українці всього світу об’єднуються, вшановуючи пам’ять невинних жертв голодоморів, виявляючи силу свого духу і єдності.
Запрошуємо усіх небайдужих доєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку». О 16 годині вшануймо пам’ять про мільйони загиблих співвітчизників хвилиною мовчання та запалимо свічку у своєму вікні як символ пам’яті та віри у майбутнє.