![В очікуванні свята](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/V-ochikuvanni-svyata-6.jpg)
День Святого Миколая найулюбленіше свято дітей. Вони з нетерпінням чекають пробудження, бо чобітки наповнюються подарунками. У цей день Чудотворець Миколай ближче до нас як ніколи! Усі сподіваються, що він почує і зрозуміє бажання кожного, здійснить дитячі мрії. Вихованці гуртка «Барвистий світ» (керівник Куракова Т.В.) з радістю та натхненням виготовляли святкові сувеніри. В очікуванні свята, діти створювали подарунки для рідних, які в руках талановитих дітей перетворювались на справжнє диво.
Дитячі подарунки, зроблені з любов’ю і несуть особливе тепло, а головне – вони приносять радість дітям та батькам.
![В очікуванні свята](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/V-ochikuvanni-svyata-8.jpg)
![В очікуванні свята](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/V-ochikuvanni-svyata-7.jpg)
![В очікуванні свята](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/V-ochikuvanni-svyata-6.jpg)
![В очікуванні свята](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/V-ochikuvanni-svyata-5-766x1024.jpg)
![В очікуванні свята](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/V-ochikuvanni-svyata-4-766x1024.jpg)
![В очікуванні свята](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/V-ochikuvanni-svyata-2.jpg)
![В очікуванні свята](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/V-ochikuvanni-svyata-1.jpg)
![В очікуванні свята](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/V-ochikuvanni-svyata-3.jpg)