![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-6.jpg)
Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.
Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній російській агресії.
Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього!
В гуртках гуманітарно-науково-технічного відділу відбулися виховні заходи «22 січня - День Соборності України». В гуртках «Українська мова» (керівник Тетяна Полякова), «Літературна творчість» (керівник Лариса Жижченко), «Школа успіху» (керівник Оксана Ліхута) відбулися години спілкування, гурток «Intranet» (керівник Ольга Бойко) бесіда, а вихованці гуртка «Рідний край» брали участь у квесті.
Педагоги ознайомили вихованців з історією свята, провели вікторини та конкурс «Український колорит» (гурток «Школа успіху»).
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-6-1024x575.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-6-1024x575.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-4-1024x575.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-4-1024x575.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-3-1024x490.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/7-2-1024x576.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/8-1-1024x576.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/9-1-1024x576.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/10.jpg)