![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/KHimion4-768x1024.jpg)
Вчора – володар танцювальної зали, сьогодні – військовослужбовець загону спеціального призначення.
Хіміон Тетяна Петрівна, засновник «Зразкового художнього колективу» хореографічної студії «Фо степ», більше 20 років навчала дітей мистецтву танцю, вкладала у юні голови безперечні поняття естетики, працелюбності, взаємоповаги і патріотизму.
Талановитий хореограф із власним професійним почерком, принципова людина із працелюбним незламним характером, відданий патріот рідної Батьківщини – вона не залишилась осторонь.
З перших днів війни Тетяна змінила танцювальну залу спочатку на волонтерський цент. А тепер, змінивши танцювальне взуття на військові берци, разом із іншими захисниками і захисницями виборює Свободу і Мир в Україні.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/KHimion1-edited.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/KHimion2-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/KHimion5-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/KHimion3-771x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/KHimion6-771x1024.jpg)