![Пам᾿ять про Голодомор 1932-1933](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Pam᾿yat-pro-Golodomor-1932-1933-5.jpg)
Згадайте нас – бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.
В останню суботу листопада Україна вшановує загиблих під час Голодомору 1932-33 рр.
Вихованці гуртка «Рідний край» (керівник гуртка Бурлачка Марина Сергіївна, м. Краматорськ) під час виховного заходу переглянули відео, присвячене подіям 1932-1933 рр., обговорили причини, перебіг подій та підсумували заняття створенням «хмаринки» слів.
![Пам᾿ять про Голодомор 1932-1933](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Pam᾿yat-pro-Golodomor-1932-1933-1.jpeg)
![Пам᾿ять про Голодомор 1932-1933](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Pam᾿yat-pro-Golodomor-1932-1933-1-1024x819.png)
![Пам᾿ять про Голодомор 1932-1933](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Pam᾿yat-pro-Golodomor-1932-1933-2-1024x819.png)
![Пам᾿ять про Голодомор 1932-1933](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Pam᾿yat-pro-Golodomor-1932-1933-3-1024x819.png)
![Пам᾿ять про Голодомор 1932-1933](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Pam᾿yat-pro-Golodomor-1932-1933-4-1024x819.png)
![Пам᾿ять про Голодомор 1932-1933](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Pam᾿yat-pro-Golodomor-1932-1933-5.jpg)