![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/10.jpg)
До Дня Соборності України, за ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, з метою виховання глибокої поваги до історичної та духовної спадщини українського народу, формування свідомого громадянина-патріота, було проведено обласну акцію «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг!», до якої долучилося понад 500 вихованців закладів позашкільної освіти області з Краматорська, Маріуполя, Дружківки, Слов’янська, Українська, Торецька, Часового Яру, Добропілля, Світлодарська, Олександрівської ТГ, Старомлинівської ТГ.
З 17 по 22 січня діти виготовляли тематичні поробки на майстер-класах, брали участь у виставках стіннівок, конкурсах малюнків, створювали «Ланцюг єдності». Фото та відео проведених заходів до Дня Соборності України розміщено на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/11.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/6-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/9-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/7-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/8.jpg)