![«Mouse»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Mouse-4.jpg)
На базі КЗ ДНЗ № 2, №3 та ОПДЮТ в гуртку «Казкова англійська» (керівник Прийменко Л.В.) навчання відбувається весело і цікаво. Формування мовленнєвої компетенції вихованців реалізується в процесі ігрової діяльності. На занятті «Опис тварини» малята, граючись, згадували домашніх тваринок та вивчали частини тіла. Закріплювали вивчений матеріал творчо: малюки з захопленням вирізали та склеювали частини тіла маленького мишеняти «Mouse» («Мишеня»), вигадували імена та називали їх англійською мовою.
Заняття пройшло у творчій атмосфері, вихованці весело спілкувалися та навчалися.
![«Mouse»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Mouse-3.jpg)
![«Mouse»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Mouse-2.jpg)
![«Mouse»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Mouse-4.jpg)
![«Mouse»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Mouse-1.jpg)
![«Mouse»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Mouse-5.jpg)