![Мій чотирилапий друг](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Miy-chotirilapiy-drug-5-1024x1024.jpg)
30 листопада відзначається Всесвітній день домашніх тварин – це свято, яке допомагає об’єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх тварин. У багатьох країнах домашні тварини – це частина сім’ї з такими ж правами, як і в інших її членів. Вони отримують спеціальне медичне обслуговування, здорову їжу тощо. Цей день нагадує людям про необхідність захисту тварин, не тільки диких, а й домашніх.
Вихованці Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість» до тварин відносяться як до друзів, підопічних, членів сім’ї, піклуються про них та огортають турботою. Діти залюбки взяли участь у фото-флешмобі «Мій найкращий друг» та надіслали найкумедніші та веселі фото з домашніми улюбленцями.
![Мій чотирилапий друг](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Miy-chotirilapiy-drug-1-1024x1024.jpg)
![Мій чотирилапий друг](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Miy-chotirilapiy-drug-2-1024x1024.jpg)
![Мій чотирилапий друг](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Miy-chotirilapiy-drug-3-1024x1024.jpg)
![Мій чотирилапий друг](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Miy-chotirilapiy-drug-4-1024x1024.jpg)
![Мій чотирилапий друг](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Miy-chotirilapiy-drug-5-1024x1024.jpg)
![Мій чотирилапий друг](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Miy-chotirilapiy-drug-6-644x1024.jpg)
![Мій чотирилапий друг](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Miy-chotirilapiy-drug-7-1024x768.jpg)
![Мій чотирилапий друг](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Miy-chotirilapiy-drug-8-726x1024.jpg)