![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/1-kollazh-1024x1024.jpg)
З нагоди відзначення 100-річчя з часу заснування Лесем Курбасом театру «Березіль», 24 січня керівником арт-студії акторської гри «Престиж» Лілі Цецхладзе було проведено інформаційно-пізнавальний захід «Фантастичний світ театру». Юні актори дізналися про історію створення театру «Березіль», узагальнили знання про розвиток театрального мистецтва в Україні, ознайомились з іменами уславлених корифеїв української сцени, розвивали творчі здібності та збагачували емоційно-естетичний досвід.
Лесь Курбас розумів потребу нового мистецтва, потребу розвитку нових театральних форм. Він шукав однодумців – митців, які б по-сучасному промовляли до свого глядача. Така позиція видатного режисера залишається актуальною й у сьогоденні та є прикладом для наслідування новою когортою молодих акторів.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-kollazh-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-24_12-10-54-453-1005x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-24_12-11-04-910-1024x768.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-24_12-11-36-561-1024x777.jpg)