![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/videokruiz-collage-1.jpg)
У межах Тижня безпеки дорожнього руху, з метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на вулицях та дорогах у гуртку «Казкова англійська» (керівник Максим Бєляков) було проведено заняття з безпеки дорожнього руху. Діти повторили правила маленького пішохода, здійснили відеокруїз містом, розіграли уявні ситуації поведінки на дорозі.
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Будьте обережні на дорозі!