![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo-output-1-1024x1024.jpeg)
Нехай свято Світлого Христового Воскресіння несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серця, живить душу та укріплює віру.
#Великоднійдивограй
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo-output-1024x1024.jpeg)
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості
Офіційний сайт Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості
Нехай свято Світлого Христового Воскресіння несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серця, живить душу та укріплює віру.
#Великоднійдивограй