![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/MyCollages-7-3-1024x1024.jpg)
Запрошуємо талановитих вокалістів Донеччини доєднатися до співочого флешмобу з виконання легендарної пісні січових стрільців «Ой, у лузі червона калина» – це не просто пісня, це – військовий гімн великого об’єднавчого наративу здобуття незалежності. В словах переплітаються символи нашого мирного життя і боротьби за нього: калина, пшениця, військовий тан, козацький степ. Пісню несли через десятиліття українські бійці різних війн. Її співали січові стрільці, борці за УНР та ЗУНР, повстанці УПА і сучасні українці у війні за незалежність.
Нині «Ой, у лузі червона калина» – гімн незалежної, незламної України, який звучить по всьому світові, як символ мужності та героїзму нашого народу!
#Україна_понад_усе #Разом_до_перемоги
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278159897_1047695405958522_5897842185137710111_n-722x1024.jpg)