![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-2.jpg)
З 14 по 20 лютого за ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, до Дня Героїв Небесної Сотні, з метою увічнення людської, громадянської відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, було проведено обласний челендж-марафон «Схиляємо голови перед героями».
Більше 200 вихованців з Авдіївської, Добропільської, Дружківської, Краматорської, Лиманської, Новогродівської, Олександрівської, Світлодарської, Слов’янської, Волноваської територіальних громад опублікували тематичні проєкти, фото- та відеоматеріали на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #Схиляємоголови.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/11-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/12.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/13.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/15.jpg)