![Свято у Школі «Радість»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Svyato-u-SHkoli-Radist-5.jpg)
16 вересня 2020 р. відбулося свято – День відкритих дверей Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість».
Дітей та батьків зустріли казкові герої, які запросили до подорожі у цікавий світ дитинства. Веселі ігри та захоплююча розминка додали святу динамічності. Кожна дитина отримала медаль «Почесного вихованця Школи «Радість» та фото на пам’ять з казковими героями.
Свято продовжилося у сенсорній кімнаті. Веселі пісні, жваві таночки, рухливі ігри надовго запам’ятаються вихованцям. Малята у захваті та з цікавістю очікують перших занять у гуртках Школи «Радість».
![Свято у Школі «Радість»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Svyato-u-SHkoli-Radist-4-1024x682.jpg)
![Свято у Школі «Радість»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Svyato-u-SHkoli-Radist-3-1024x682.jpg)
![Свято у Школі «Радість»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Svyato-u-SHkoli-Radist-5.jpg)
![Свято у Школі «Радість»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Svyato-u-SHkoli-Radist-2-1024x757.jpg)
![Свято у Школі «Радість»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Svyato-u-SHkoli-Radist-8-1024x849.jpg)
![Свято у Школі «Радість»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Svyato-u-SHkoli-Radist-1-626x1024.jpg)
![Свято у Школі «Радість»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Svyato-u-SHkoli-Radist-6-1024x768.jpg)