![Віяло](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Viyalo-6.png)
#ASE#After_School_Education#E_Learning
#E_Learning_After_School_Education#IAASE#Внешкольное_Образования
#ДистанционноеОбучениеВО
#Дистанційна_робота#Позашкільна_освіта#ОПДЮТ#Майстерклас#залишаймося_вдома
Одним із атрибутів жіночого туалету ХVIII століття було віяло. В різні часи і в різних країнах існували свої таємні жести мови, в яких віяло відігравало важливу роль. Сьогодні цей невеликий предмет жіночого туалету є і прикрасою в побуті. Ним прикрашають кімнати, а також використовують у декоруванні при створенні різних композицій. Ми з вами зробимо прикрасу «Віяло» у червоних кольорах, які символізують радість та щастя. Майстер-клас від керівника гуртка «Барвінок» Лінник Л.Б. Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості для дітей середнього та старшого шкільного віку.
![Віяло](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Viyalo-1.jpg)
![Віяло](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Viyalo-1.png)
![Віяло](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Viyalo-2.png)
![Віяло](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Viyalo-5.png)
![Віяло](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Viyalo-4.png)
![Віяло](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Viyalo-3.png)