![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/a0deb71ec5a8a812b96e6e4055b2afd3.jpg)
Щиро та сердечно вітаємо із професійним святом співробітників та ветеранів Державної прикордонної служби! Це свято справжніх героїв – захисників України, які вдень і вночі пильнують кордони нашої держави. Ви – взірець професіоналізму у відстоюванні суверенітету та незалежності нашої країни.
Ми вдячні кожному із вас, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині. У день професійного свята бажаємо вам і вашим родинам миру, сімейного затишку, міцного здоров’я і нових звершень на благо нашої країни!
Низько вклоняємося в пам’ять про загиблих. Ніколи не забудемо наших Героїв, які віддали за Україну найдорожче…ЖИТТЯ…
Слава Україні!
Героям слава!